Programátor

Popis pozice

  Do IT týmu našeho výrobního závodu ve Vrdech hledáme kolegu či kolegyni na pozici programátora, který se bude podílet na vývoji software pro interní použití.

Náplň práce

  Programování a ladění interních aplikací
  Podpora uživatelů
  Spolupráce v týmu na projektech

Požadavky a předpoklady

  SŠ vzdělání technického směru ideálně IT specializace – vhodné i pro absolventy
  Základní znalost PHP, HTML, CSS, JS, SQL, git
  C# nebo další jazyk výhodou
  Znalost Nette frameworku, doctrine výhodou
  Praxe výhodou
  Znalost anglického / německého jazyka umožňující čtení dokumentace a případnou spolupráci s kolegy z DE
  Obecný přehled v IT technologiích
  Ochota učit se novým věcem
  Spolehlivost a týmovost
  Svědomitost a pečlivost

Nabízíme

  Práce na hlavní pracovní poměr
  Mzdové ohodnocení dle dosavadních zkušeností
  Profesní růst
  Půlroční firemní bonus
  Po zaučení možnost částečné práce z domova a flexibilní pracovní doby
  Práci v mladém kolektivu
  Dotované stravování
  25 dní dovolené
  Odměny k pracovním výročím
  Stabilita a zázemí nadnárodního koncernu Goldbeck

* - jsou označené povinná pole.
Prosím, vložte výsledek matematického příkladu z tohoto obrázku. = Prosím, vložte výsledek matematického příkladu z následujícího obrázku: